SLUŽBY


5 + 5 nemusí být vždy deset. A hypotéky nemusí vždy bolet. Tvoření rezerv, spoření a investice jsou základními kameny jistoty. Díky pojištění je snazší problémům předcházet, nežli je řešit. A mnohem víc.

Pomáhám lidem se zorientovat v džungli finančních produktů a plánovaných reforem. To je však jen na první pohled. Ve skutečnosti jde o dlouhodobou tvorbu majetku a rezerv a zároveň co nejmenší zatížení úvěry, což vidím jako cestu k většímu klidu a svobodě.  Jsem schopen připravit vaše peněženky na většinu možných situací, které ve vašem životě mohou nastat.

Hlášku „Jsem vždy objektivní a profesionální“ jste už asi slyšeli, každopádně osobní reference jsou větší zárukou.

Hypotéky

A úvěry ze stavebního spoření. Klasická otázka: Existuje hypotéka bezpečně, rychle a s nízkými náklady? Není třeba přeplácet i 50 %. Vím, jak ušetřit 100 až 150 tisíc Kč na jednom milionu.

Jak splatit hypotéku o 12 let dřív a uspořit 100 tisíc?

Spoření & Investice

Každý chce, aby peníze vydělávali jemu a ne bance. Korunka sem, korunka tam aneb halíře dělaj’ talíře. Ale pod polštář nebo do slamníku? Jsou lepší řešení. A taky byste chtěli rentu 10 000 Kč bez závislosti na státu?

Jak konečně vytvořit rezervu, i když moc nezbývá?

Pojištění

nemovitosti / odpovědnosti / úrazu / nemoci. Víte, jaký je rozdíl mít pojistku a být POJIŠTĚN? A potřebujete vůbec pojištění? Jen skutečný příběh za všechny:

Jak mi pojistka zachránila p*d*l.

Ochrana příjmů, rezervy, zajištění na stáří

Jak zachovat životní standard, i když se k vám osud otočí zády?

 • Zajištění příjmů zejména se závazkem na 20-30 let (děti či hypoteční úvěr).
 • Ochrana příjmů aneb jak ochránit svůj příjem před nepředvídanými nebo nepředvídatelnými situacemi?
 • Zajištění na stáří aneb bude 3. třetina vašeho života tou nejlepší nebo naopak? Kdo a kdy o tom rozhodne? (Vy za mlada nebo stát v důchodu?)

Rodinné finance
a optimalizace rodinného rozpočtu

 • Budoucí výdaje aneb někdo na to kolo, auto, děti, dovolenou, zuby,… ušetřit musí.
 • Ochrana majetku (nepřízeň počasí, živel, vandalismus, vloupání, odcizení, občanská odpovědnost)
 • Příprava na život s dětmi aneb jak během mateřské nežít z ruky do úst a v klidu si užít to jedinečné období a radosti z dětí?
 • Zajištění dětí až budou studovat nebo na sportovat – jak je v tom podpořit, aniž byste si odpírali sobě?
 • Rezervy na příjemné věci (dovolená, koníčky) nebo i na to, když se porouchá auto/ pračka

Firemní benefity

Jste skvělý zaměstnanec a firma si Vás hýčká? Chcete přidat, a zaměstnavatel se přesto brání (nerad by na přidané 1000 Kč Vám zaplatil 1340 a vy dostali 689 Kč – tzn. 651 Kč zbytečně hospodáři, kterého málokdo považuje za efektivního- tedy stát).

Nabízím výraznou úsporu na daních – ušetří zaměstnavatel i zaměstnanec (cca 10 tis. Kč ročně). Klasické příspěvky do penzijka/životka jsou fajn, ale nejde je použít na složenky. Řešení existuje, a bez poplatků!

Kurzy finanční gramotnosti pro firmy

V dobách nedostatku kvalitních a kvalifikovaných zaměstnanců řeší každá firma, jak si je udržet. Formou odměn, prostředím, nebo různými benefity, včetně kurzů jazyků, zvyšování kvalifikace apod. Tento kurz je určen pro zaměstnavatele, kteří chtějí nabídnout svým zaměstnancům jinou formu benefitů.

Je známo, že finanční gramotnost napříč populací stále není dostatečná a řada lidí tak díky chybným rozhodnutím přichází o peníze. V horších případech se dostávají do složitých životních situací, které mají dopad i na jejich zaměstnání. 

Edukační činnost – finanční gramotnost pro školy i jednotlivce

Buďte chytřejší! Co je největší hybnou silou ve vesmíru podle Alberta Einsteina? Mrkněte na 365 otázek, které mění finance k lepšímu.

Jsem privátní bankéř i pro normálního člověka. Největší efekt však přináším lidem, kteří jsou pracovně velmi vytíženi. Proč mi důvěřují? Přečtěte si reference.

 • manažeři firem jako je IBM, MicroSoft, Skanska, Subterra, T-mobile, SAP, Alca, DHL, , CrossMatch, univerzita ČVUT
 • majitelé/jednatelé firem, např. Accomware, Springwinter, Tondach, B2 Comp, KCT-Data,…
 • podnikatelé (účetní, programátoři, …)
 • primářka Thomayerovy nemocnice, soudkyně Odvolacího soudu, …

Trh je plný produktů, ale ne kvalitních produktů. Šance, že narazíte na levně vypadající drahé řešení je celkem velká.

Máte zájem o některou z nabízených služeb, rádi byste spolupracovali nebo se jen dozvěděli něco více? Neváhejte mne kontaktovat.