Reference.
Vaše názory.

Vaše spokojenost je pro nás největší motivace. Dělá nám radost, když se nám daří vám pomoci plnit si své sny či vytvořit si polštář, na kterém se klidně spí.

“Chci se s vámi podělit o dojmy z jednání s panem Gallem, je to fantastický, vstřícný člověk, který je na pravém místě. Profesionál na slovo vzatý, jednání s ním vždy příjemné, nenátlakové. Dokázal mne přivést na možnosti řešení skrze finanční analýzu mého rozpočtu, lépe plánovat a rozvrhnout výdaje, lépe investovat čas i peníze a tzv. mi nalil opět krev do žil! S panem Gallem se setkávám opakovaně a již nyní se těším na další setkání. Za mě nejlepší a nejšikovnější profesionální hypoteční makléř s širším záběrem na rodinné finance. Děkuji že jsem měla možnost Vás potkat.”

Jarka Adamová

“Pred samotným sprocesovaním hypotéky pre byt v Prahe, ktorý nemal úplne jasné a zreteľné vychodiskové body pre poskytnutie úveru sa pán Jaroslav Gall odborným, flexibilným ale aj ľudským prístupom zmocnil úlohy poradcu v našej rodine pre tieto záležitosti. Počas samotnej realizácie ochotne prevzal rolu doriešenia potrebných vstupov na svoju osobu. Po úspešnej realizácii s odstupom času cca 2-3 mesiacov úspešne pokračuje s finálnym doladením celkového packetu hypotéky.

Tu si dovoľujeme zvýrazniť fakt, že pán Jaroslav Gall je človek na správnom mieste, že pracuje v obore ktorý mu sedí na mieru a robí to s láskou. Potom je radosť s takýmito ľudmi ako je on pracovať aj na ďalších projektoch.

Spokojní Paradovi.”

Hanka Paradova

“Jára (p. Jaroslav Gall) je prostě boží!

Abych to upřesnil. S p. Gallem se známe asi patnáct let, kdysi jsme bývali kolegové a vím, jaký je to člověk. Často je zván, pro svoji odbornost v oblasti finančního poradenství, do České televize, kde s moderátory probírají různá témata a rozšiřují tak divákům povědomí o finančních produktech.

Potřebovali jsme doma v rodině vyřešit finance a volba, kdo by nám s tím mohl pomoci, byla tedy jasná. Upravil, vybral a nastavil nám přesně na míru vše, co jsme potřebovali a samozřejmostí bylo, že nám vše velmi dobře vysvětlil. Domluva s ním na všem naprosto bezproblémová, věcná a přesná.

Proto služby p. Galla všem doporučuji a proto jsem na začátku textu použil lehce expresivní přídavné jméno BOŽÍ!”

Karel Šafařík

“Výborný, vstřícný, ochotný a profesionální přístup! S tímto finančním poradcem jsem dlouhodobě velmi spokojený a mohu jen doporučit i ostatním!”

Jan Václavek

“S panem Gallem spolupracuji již mnoho let na doporučení kolegyně. Vždy mi dobře poradil. Mohu jen a jen doporučit. Milý a příjemný člověk je ten pan Gall.”

Renata Rezková

“Člověk na svém místě. Skvěle poradil s řešením problémové situace. Moc děkujeme a přejeme jen spokojené klienty 😊”

Klara Studenikova

“Jsem moc rada, ze pana Galla znam. Nejenze dovedl vyjednat vyhodnejsi podminky u financnich produktu, o ktere jsme stali, ale zaroven mi velice usnadnil vyrizovani nestandardni hypoteky. Pri zamestnani na plny uvazek a peci o dve male deti to pro me byla neskutecna pomoc.
Zna dulezite lidi v bankovnich ustavech a ma celkovy prehled o portfoliu. financnich instituci. Uz jenom tresnicka na dortu, ze je to moc sympaticky clovek.”

Jana Caffrey

“I just finished signing a contract with him today.
Jaroslav is not only very professional and knowledgeable, but he also really listens to your personal situation and finds the best option for you.
He took the time needed to explain to me every detail and he did that in a language I could understand. He also speaks excellent english so any foraigner can go with him.
I left with a lot of peace of mind for my future.”

Marianka Bellonova

“Nikdy mě nebavilo starat se o peníze. Pojištění, investice, akcie, inflace… to jsou pro mne v podstatě sprostá slova. Jaroslav to ovšem vnímá zcela opačně. Je to pro něj zábava. Ne vždy se na všem hned shodneme, ale o to větší mám pak radost, když Jaroslav pochopí mé požadavky, nastuduje co je potřeba a předloží nabídku, která mi vyhovuje. A proto jsem rád, že ho mám.”

Josef Bolom

“It has been very helpful working with Jaroslav. I am a foreigner who is living in Czech Republic as a permanent resident so it is a bit difficult to navigate money management here alone. Jaroslav is obviously an expert on financial management in Czech Republic, but he is also able to explain the important points in a way that is relevant and clear to people from abroad. After just a few meetings with Jaroslav I feel much more confident about my footing here and have a better sense of my long term financial plan here in Czech Republic.”

Jonathan Green

“Jardova skvěle odvedená práce přinesla do našich letitých uzavřených smluv na vše možné, od životního pojištění, penzijního spoření, majetkových účtů aj, konečně pořádek a smysl. Po předložení našich požadavků nám nabídl řešení tak, aby splňovalo naše představy a mělo pro nás přínos. Ve světě finančních produktů se opravdu vyzná, pokud se najde otázka , kterou neumí zodpovědět ihned, okamžitě vše nastuduje a poradí. Svou pracovní dobu přizpůsobí zákazníkovi dle jeho potřeb. Co jsem asi nejvíce ocenila, že nevyvíjí žádný tlak na uzavírání nových smluv, naopak nejdříve předloží dostupné možnosti, vysvětlí výhody a nevýhody, konečné řešení je ale vždy na vás. Jeho smysl pro humor a příjemný úsměv na tváři jsou už jen bonusem k dobrým radám.”

Simona Jonášová

“Moc bych chtěl poděkovat Jardovi Gallovi za jeho skvělé profesionální služby. S Jardou jsme nejprve řešili hypotéku na náš byt, máme jí za skvělý úrok, našel nám nejlepší nabídku, nadstandardně nám vyřešil třeba komunikaci s katastrem, ohlídal nám datumy fixace, dnes i díky jemu spokojeně bydlíme. Dále nám poradil s pojistkami domácnosti, povinného ručení, jak s novými, tak výpovědi starších nebo nám našel spořící účet na míru.

Vím, že na Jardu se můžu kdykoliv obrátit, mám k němu 100% důvěru. Takhle si představuji práci finančního poradce, ušetřil nám spoustu času a peněz, navíc je fajn člověk, proto ho vám všem doporučuji. Jardo, skvěla práce, jen tak dál!”

Ing. Ladislav Čapek, MBA

Všechny recenze naleznete na Google.