Náš tým.
Vaši partneři.

Neděláme rozdíly. Neexistuje malý nebo velký klient. Pomáháme celým rodinám k jejich šťastnějšímu a klidnějšímu životu. Přidejte se i vy mezi stovky spokojených klientů.

Jaroslav Gall

Boss & Finanční bodyguard

Pomáhám klientům k finanční disciplíně, stabilitě, klidu – k vlastním rezervám na horší i lepší časy (rodičovská dovolená, vlastní zdroje k hypotéce,…) Dodat jim odvahu, že si můžou některé své cíle splnit – kvalitní vzdělání svých dětí, vlastní bydlení,… Zvednout jim šanci na finanční nezávislost v penzi. Nenechat je dělat zbytečné chyby, které jsou v čase nevratné. Nenechat je zainvestovat do rizikových produktů – naopak – zhodnocovat peníze nad inflací s co nejmenším rizikem. 

Nenechat je mít špatně nastavené pojistné smlouvy (obvykle nízké pojistné limity na nemovitosti nebo v životním pojištění)…

Pro klienty

Finanční bodyguard není jen heslo. Opravdu to tak vnímám – ochránit své klienty a jejich peníze před inflací, před nimi samými – před rozmařilým utrácením v dobách hojnosti…

Baví mě „vzdělávat“ a posouvat své klienty – v investicích, v nadhledu v různých životních fázích.

Udržet kontrolu a aktuálnost nad „šanonem“ finančních smluv je v dnešní rychlé a zběsilé době nelehké. 

Pro svou kancelář

Garant, že nastavení finančního portfolia rodin našich klientů bude the best, co je možné pro klienta udělat. Vytvořit prostor pro kolegy/ně, aby se mohli realizovat v oblastech, které je baví a každý si našel svou parketu. A tím vytvořit „údernou“ jednotku, která umí řešit situace klientů dobře, efektivně a s úsměvem. Ať už to jsou preventivní nastavení portfolií nebo něco urgentního, jako je hlášení pojistných událostí apod.

Vždycky mě bavilo radit. A chtěl jsem umět si udělat pořádek ve svých financích a vytvořit v čase postupně majetek, z kterého budu moci v budoucnu těžit a žít svobodnější život… 

Cítím zadostiučinění, když:

  • Po 10-ti letech spolupráce mají příjmově obyčejní lidé naspořeno několik milionů.
  • Zpětná vazba od klientů, že jim spolupráce se mnou dává opravdový klid a pocit jistoty, že je o věci dobře postaráno.
  • Rychlost, s jakou jsme schopni reagovat dobře a rychle, díky specializaci každého z nás, které jsou v mém týmu.
  • Když cítím, že mé rady nesou ovoce – klient, který za 15 let své pracovní kariery nebyl schopen ušetřit „ani korunu“ má najednou rezervy ve stovkách tisíc. Nebo když klient, který veškeré své celoživotní úspory 800 tis. suší na běžném účtu (bez úroku a v době šikovných hackerů, kdy jsou běžné účty v menším bezpečí než dřív) začne své peníze postupně aktivně investovat.

Baví mě investice. Mít dobrou pojistku k pokrytí velkých rizik je důležité. Mít nízkou sazbu na bezpečně nastavené hypotéce je fajn. Ale bez rezerv, až jednou poteče „tlusté do tenkého“ to může dopadnout dost neslavně.

Že čas je nenávratný. Že je dobré se poučit z minulých chyb ostatních a neopakovat je – jak sám u sebe, tak u klientů. Že je třeba začít pozdě nežli později – lepší někdy než nikdy. Že je třeba mít odvahu a řídit se nejen rozumem, ale i citem. Že tím, co u klientů i u mě nakonec rozhoduje jsou tři věci: emoce, emoce, emoce. Ne rácio.

Že důležitější než ušetřená stokoruna je mentální klid, že je o věci postaráno. Že i obyčejná dobře nastavená pojistná smlouva dodá větší klid. Že nejde u investic o výnos, ale o bezpečí peněz (5 % ročně z milionu je lepších než „garantovaný“ výnos 50 % z peněz, ke kterým se už nikdy nedostanete.)

Že nemůžu pomoci každému – někteří lidé sebe a své návyky nemění a nejsou ochotni něco u sebe změnit. Že jim mohu dát šanci, 1, 2x, možná i 3x. Ale ne víc.

Vytvořit renomovaný tým kvalitních lidí, profesionálů ve finančním oboru, kteří fungují jako celek jako skvěle promazaný stroj, baví je to, dělají to rádi, mají 100% proklientské nastavení a bude na ně spoleh. Se srdcem na správném místě. A kteří zároveň chtějí prožít svůj život v naplnění, v radosti a lásce.

JídloLasagne, pečená kachní prsa

KapelaLindsay Stirling, Rammstein, Daniel Landa, Zrní

SportLední hokej, běh s překážkami (Spartan/Gladiator)

KoníčekLat. Amer. tanec, pařit na 80tá léta, horské kolo s dětmi

  1. Cesta kolem světa za 365 dní.
  2. Žít v pravdě a svobodě k sobě i ostatním.

Když vidím své děti, jak jsou samostatné, baví je pohyb jako mě a je s nimi legrace…

Klára
Košťálková

VIP Senior Asistentka
& Finanční koncipientka

Pavel
Dymák

Master hypoteční specialista

Tereza
Žílová

Servisní poradkyně & Asistentka

Hana
Andrlová

Specialistka pojištění majetku

Poznejte zblízka

Příběhy lidí, kterým jsme pomohli.

„Pred samotným sprocesovaním hypotéky pre byt v Prahe, ktorý nemal úplne jasné a zreteľné vychodiskové body pre poskytnutie úveru sa pán Jaroslav Gall odborným, flexibilným ale aj ľudským prístupom zmocnil úlohy poradcu v našej rodine pre tieto záležitosti. Počas samotnej realizácie ochotne prevzal rolu doriešenia potrebných vstupov na svoju osobu. Po úspešnej realizácii s odstupom času cca 2-3 mesiacov úspešne pokračuje s finálnym doladením celkového packetu hypotéky. Tu si dovoľujeme zvýrazniť fakt, že pán Jaroslav Gall je človek na správnom mieste, že pracuje v obore ktorý mu sedí na mieru a robí to s láskou. Potom je radosť s takýmito ľudmi ako je on pracovať aj na ďalších projektoch.

Spokojní Paradovi.“

Hanka Paradova

“Výborný, vstřícný, ochotný a profesionální přístup! S tímto finančním poradcem jsem dlouhodobě velmi spokojený a mohu jen doporučit i ostatním!”

Jan Václavek

“S panem Gallem spolupracuji již mnoho let na doporučení kolegyně. Vždy mi dobře poradil. Mohu jen a jen doporučit. Milý a příjemný člověk je ten pan Gall.”

Renata Rezková

“Člověk na svém místě. Skvěle poradil s řešením problémové situace. Moc děkujeme a přejeme jen spokojené klienty 😊”

Klara Studenikova