podnikej-odolne

Taky se vám to stává? Čím dál jdete životem, tím více zjišťujete, že je pár lidí, se kterými se vám dobře spolupracuje, rozumíte si, a odvádějí dobře či přímo skvěle svoji práci?

I u mně je pár lidí, které rád doporučím.

Pepa Hnojil – četl a ví skoro všechno – má nadhled.

#1 Skvělý marketér, businessový a mediální stratég, Josef Hnojil, vydavatel časopisu Foto a Geobusiness.

 

#2 David Bauer se mnou Podniká Odolně. Dělá pro mně pozvánky na akce, plakáty, teď aktuálně i logo. Určitě bude krásné a trefné. David je grafik, tvůrce a ladič firemních identit. A umí i webdesign.

 

#3 Ve stejné partě Akční skupiny Podnikej Odolně je Beáta Mitręgová. Béata je fajnšmekr a co jí nejvíc reprezentuje je kreativita v té nejčistší podobě. Věnuje se reklamě, marketingu, event marketingu, grafickému designu. Věnuje se také ilustraci. Navíc tvoří originální bláznivý trička.

Světlana Čiberová - je to člověk nebo anděl?

Světlana Čiberová – je to člověk nebo anděl?

 

#4 Celostní vizážistka Světlana Čiberová, která umí dát člověka “do pucu” nejen z pohledu šatníku, vhodných barev, ale ovládá také zdravotní diagnostiku.

 

#5 Karel Teodor Borovička směle tvrdí “Každý web umí vydělat víc”. Vypadá to, že se nemýlí.

Martin Joachymstál - borec na markteing a kampaně

Martin Joachymstál – borec na marketing a kampaně

 

#6 Odborník na kampaně stran a politických uskupení, Martin Joachymstál, autor zajímavého webu Kvorum.

 

#7 Kolegové, kteří jsou mými největšími parťáky a oporami Martin Donát na Benešovsku, Pavel Dymák na Pardubicku.

#8 S Vlastimilem Rounem jsme se potkali díky doporučení mého klienta na Podnikej Odolně. Je majitelem účetní a poradenské společnosti Locke & HobbesNejen, že jsem k němu přešel s daněmi, ale dáváme dohromady nápady pro spolupráci komplexní služby pro majitelé bytových domů – čisté a správné daně (neplatit nesprávně spočtenou daň), čistá fasáda (bílá vs. černá fasáda je znát), čisté finance (nízkonákladové úvěry a smysluplné pojištění nemovitosti a odpovědnosti).

#9 Čistou fasádu, benzinovou pumpu či solární elektrárny umí zařídit můj dlouholetý klient Pavel Sýkora, firma Proterso. Rozdíl oproti standardu je, že používaná technologie nevyžaduje zastavení provozu, což třeba benzínka dost ocení.

#10 Perfektní službu, co se týče profi oprav bot nebo výměny řemínků k hodinkám poskytuje pan Josef Lehečka ve svém Expres Servisu u Muzea. Když mu tam přinesu boty, jejichž podrážce dávám dost zabrat, tak mi je většinou do 24 hodin omladí a zrenovuje, že jsou skoro k nepoznání od nových….A za rozumnou cenu a se skvělým přístupem!

#11 Skvělou práci odvádí Honza Maxa v rámci projektu HrajDivadlo. Na kurzu poznávám nové zajímavé lidi, učím se improvizovat, navazovat kontakty hravě, víc dát na intuici, než na připravené proslovy.

Miloš Maxa - mistr improvizace

Miloš Maxa – mistr improvizace

Těším se, jak mně to obohatí při práci i při školení finanční gramotnosti.

 

 

 

 

#12 Prodáváte/kupujete byt, nemáte na to čas a nechcete zaplatit “raketu” provizi realitce? Pak je tady zkušený realitní matador Karel Adamík a jeho služba Péče o byty. Pracuje velmi jasně a efektivně. Dokonce má několik bytů v nabídce, které nenajdete nikde jinde, ani na Srealitách, fakt.Karel Adamík - reality zkušeně