O MNĚ


Pracuji s lidmi tak, aby co nejvíce rozuměli tématu, které řešíme, co je čeká a co jim to přinese. Hodně kreslím. Chovám se tak, aby jim nebylo trapně se zeptat, když není něco jasné.

Jsem hypoteční poradce a správce majetku. A baví mě peníze. Proč? Mám rád, když pomůžu lidem k penězům a ke klidu, že mají finanční polštář pro plánované i neplánované situace. Dělá mi radost, když napovím dětem tak, aby se v budoucnu nedostaly do dluhů (školím finanční gramotnost). Baví mě, když vytáhnu lidi z průšvihu či zapeklitých situací, viz skutečné příběhy Pavla, Ivety, Olgy a dalšíchHledám řešení, cestu ven. Dávám lidem nejen co chtějí, ale hlavně co potřebují. Nastavuji hypotéku/rezervy/pojištění tak, jako když ji dělám pro své blízké.

Co ode mě můžete očekávat?

Podívejte se jak pracuji a s kým rád spolupracuji.

8 věcí, které jste o mně (možná) nevěděli

1

Hraju aktivně lední hokej. Mým klubem jsou HC Papoušci.

2

Devět měsíců jsem strávil v Dánsku a naučil jsem se tam anglicky. A jestli jen trochu cestujete, nevynechte pláže ve Skagenu nebo Møns Klint.

3

Bydlím v Odoleně Vodě, máme nádherný výhled na České Středohoří.

4

Pracoval jsem na „nejvyšším“ katastrálním úřadě, přesněji ČÚZK, odtud pramení mé zkušenosti a znalosti katastru nemovitostí

5

Jsem doktor. Doktor filozofie. To mi dává nadhled. Napsal jsem disertaci na efektivní transakce s nemovitostmi.

6

Jsem ve znamení Býka. To znamená, když se pro něco nadchnu, začnu tvrdě a neúnavně pracovat na uskutečnění. Moc nerad se vzdávám.

7

Podnikám Odolně. Tedy propojuju kvalitní podnikatele, získáváme inspirativní hosty, kteří toho hodně dokázali.

8

Školím lekce finanční gramotnosti napříč generacemi. Nejvíce mně to bavilo s deváťáky v Odolce. Třeba se nějaký střípek uchytí a někdo z nich bude rentiér/milionář.

A jak jsem se dostal od katastru a zeměměřičství k financím? Byly to tři věci.

  1. touha po změně,
  2. touha po kvalitním praktickém vzdělání, toho teoretického jsem zažil během 26-ti let dost a
  3. krize na trhu práce po roce 2008, tedy trochu z nouze ctnost.

Dnes bych to nevyměnil a skutečně užitečné vzdělání jsem nabyl a pořád nabývám. Být praktikujícím věřícím, tak řeknu „Bože díky“.

Chtěli byste se dozvědět více nebo byste se mnou rádi spolupracovali? Neváhejte mne kontaktovat.