Hypotéky pro OSVČ

Zajistím Vám hypotéku rychle, bez starostí a zbytečného stresu.
Od 506 tisíc do 13,6 milionu korun s fixací až na 10 let.

80+

úspěšně uzavřených hypoték 

97 %

průchodnost hypoték

220+

miliónů korun zajištěných hypotékami

21

dní od podání žádosti k podpisu

Úvodní text o složitosti hypotéky pro OSVČ (cca 500 znaků). In id justo ac eros gravida sodales. Phasellus sed efficitur dolor. Donec vel nunc elementum, lacinia arcu at, dapibus quam. Nulla rhoncus et tellus eu rutrum. Sed in viverra felis. Donec commodo viverra felis id placerat. Maecenas varius odio ut metus imperdiet egestas. Etiam eu nisl tincidunt, lobortis dolor eget, efficitur nisi. Nullam pretium dui a justo blandit, gravida venenatis quam mollis. Fusce ut massa dictum, vehicula nisl et, sagittis orci.

Modelový příklad: Karel Novák pracuje na volné noze jako grafik. Za celý rok vyfakturuje dohromady 800 tisíc korun. Pan Novák pracuje z domova a jeho roční výdaje za pomůcky potřebné k práci nepřesáhnou 40 tisíc korun. Ve svém daňovém přiznání uplatňuje paušální výdaje ve výši 60 %.

Paušální výdaje 60 % Modifikované výdaje 40 %
Roční příjem 800 000 Kč 800 000 Kč
Základ daně 320 000 Kč 480 000 Kč
Maximální výše hypotéky (max. hodnota ukazatele DTI) 2 880 000 Kč 4 320 000 Kč

5 star review  

“U Jardy Galla oceňuju spolehlivost, vytrvalost na cestě k dohodnutému cíli a přehled v oboru. Umí vyjít vstříc, naslouchá přáním klienta a postupuje podle domluvené dohody. Má potřebnou důvěru pro tuto práci, věřím mu.”

Aleš Borecký
45 let, psycholog, OSVČ

Hovoří za mě čísla

9 let zkušeností v hypotékách, 14 let v katastru nemovitostí.

Stojím za svými klienty

Proto mám 97 % průchodnost hypotéky a v 75 % případech vyjednám výhodnější podmínky hypotéky než standard (nižší poplatky, nižší splátky).

Šetřím Váš čas a zbavuji Vás starostí

  Nemusíte běhat po bankách, hledat nejlepší řešení, trápit se s bankovními úředníky. Nemusíte nikam chodit – většinu věcí vyřešíme na dálku. Fyzicky může být jen podpis hypotéky.

Se mnou se nemusíte bát předčasného splacení ani mimořádných splátek.

Mí klienti mají 37 000 000 Kč pod mou správou v investicích. Většina z peněz je na dřívější splacení hypotéky, na rentu nebo na vzdělání dětí.

Co o mě říkají moji klienti?

5 star review  

“Moc bych chtěl poděkovat Jardovi Gallovi za jeho skvělé profesionální služby. S Jardou jsme nejprve řešili hypotéku na náš byt, máme jí za skvělý úrok, našel nám nejlepší nabídku, nadstandardně nám vyřešil třeba komunikaci s katastrem, ohlídal nám datumy fixace, dnes i díky jemu spokojeně bydlíme. Dále nám poradil s pojistkami domácnosti, povinného ručení, jak s novými, tak výpovědi starších nebo nám našel spořící účet na míru.

Vím, že na Jardu se můžu kdykoliv obrátit, mám k němu 100% důvěru. Takhle si představuji práci finančního poradce, ušetřil nám spoustu času a peněz, navíc je fajn člověk, proto ho vám všem doporučuji. Jardo, skvěla práce, jen tak dál!”

Ing. Ladislav Čapek, MBA

5 star review  

“Pred samotným sprocesovaním hypotéky pre byt v Prahe, ktorý nemal úplne jasné a zreteľné vychodiskové body pre poskytnutie úveru sa pán Jaroslav Gall odborným, flexibilným ale aj ľudským prístupom zmocnil úlohy poradcu v našej rodine pre tieto záležitosti. Počas samotnej realizácie ochotne prevzal rolu doriešenia potrebných vstupov na svoju osobu. Po úspešnej realizácii s odstupom času cca 2-3 mesiacov úspešne pokračuje s finálnym doladením celkového packetu hypotéky.

Tu si dovoľujeme zvýrazniť fakt, že pán Jaroslav Gall je človek na správnom mieste, že pracuje v obore ktorý mu sedí na mieru a robí to s láskou. Potom je radosť s takýmito ľudmi ako je on pracovať aj na ďalších projektoch.

Spokojní Paradovi.”

Hanka Paradova

5 star review  

“Jára (p. Jaroslav Gall) je prostě boží!

Abych to upřesnil. S p. Gallem se známe asi patnáct let, kdysi jsme bývali kolegové a vím, jaký je to člověk. Často je zván, pro svoji odbornost v oblasti finančního poradenství, do České televize, kde s moderátory probírají různá témata a rozšiřují tak divákům povědomí o finančních produktech.

Potřebovali jsme doma v rodině vyřešit finance a volba, kdo by nám s tím mohl pomoci, byla tedy jasná. Upravil, vybral a nastavil nám přesně na míru vše, co jsme potřebovali a samozřejmostí bylo, že nám vše velmi dobře vysvětlil. Domluva s ním na všem naprosto bezproblémová, věcná a přesná.

Proto služby p. Galla všem doporučuji a proto jsem na začátku textu použil lehce expresivní přídavné jméno BOŽÍ!”

Karel Šafařík

5 star review  

“Jsem moc rada, ze pana Galla znam. Nejenze dovedl vyjednat vyhodnejsi podminky u financnich produktu, o ktere jsme stali, ale zaroven mi velice usnadnil vyrizovani nestandardni hypoteky. Pri zamestnani na plny uvazek a peci o dve male deti to pro me byla neskutecna pomoc.
Zna dulezite lidi v bankovnich ustavech a ma celkovy prehled o portfoliu. financnich instituci. Uz jenom tresnicka na dortu, ze je to moc sympaticky clovek.”

Jana Caffrey

Kde jste mě mohli “potkat”

Učiňte první krok
k Vašemu vysněnému bydlení!

Vyplňte základní kontaktní údaje a já se Vám obratem ozvu.

Chci e-book v hodnotě 99 Kč zdarma

E-book zdarma
pro každého zájemce

Každý, kdo vyplní a odešle svůj dotaz výše, obdrží oblíbený e-book Jak nežít od výplaty k výplatě v hodnotě 99 Kč zdarma!

Ing. Jaroslav Gall, Ph.D., EFA

jaroslav.gall@jaroslavgall.cz

(+420) 605 551 841

Mánesova 27, 120 00 Praha 2