Hypotéka na nové bydlení

Přemýšlíte, jak financovat pořízení bytu, domu nebo pozemku či rekreační nemovitosti?

Vyplatí se spíše hypotéka nebo úvěr ze stavebního spoření?

Hypoteční úvěr vám umožní rozložit si splátky na delší časové období přesně podle vašich možností. A to i pro živnostníky, tedy OSVČ. Druhou variantou je úvěr ze stavebního spoření, který se hodí spíše pro menší úvěry v řádech stovek tisíc, tedy spíše na rekonstrukci či dozajištění. Proč? viz článek.

Proč kalkulačka nejlevnější hypotéky není zárukou dobré hypotéky?

Hypotéku zvládnete samy nebo s profesionálem?

Financování bydlení a hypotékám se věnuji sedmým rokem. Sám jsem kupoval byt, kombinoval stavební spoření, překlenovací úvěry. Hodně jsem se pohyboval v oblasti realit a katastru nemovitostí. I tyto zkušenosti mě nasměrovaly ke specializaci na tuto oblast a dnes pro klienty využívám zkušenosti s vyřízením výhodných hypoték. To nám společné dává nadhled a silnou vyjednávací pozici v bankách.

Rozhodli jste se pro koupi nebo modernizaci bytu, domu nebo pozemku? Nabízím odborné finanční poradenství týkající se hypotéky, a to zcela nezávazně a zdarma: Standardní účelové hypotéky, neúčelové, tzv. americké hypotéky s neomezeným použitím úvěru, refinancování hypoték a konsolidace úvěrů.

Financování bydlení komplexně aneb nadstandard standardem

Díky znalostem fungování hypotečního trhu a bohatým zkušenostem s vyjednáváním s hypotečními bankami a stavebními spořitelnami vám pomůžu vybrat optimální finanční produkt šitý na míru. Na základě mnohaleté praxe s přípravou a vyřizováním úvěrů dokážu už na začátku odhalit možná rizika a zabránit finančním ztrátám nyní i v budoucnu.

Zajistím veškerou komunikaci s prodávajícím nebo katastrálním a stavebním úřadem. Poskytnu odborné poradenství související se přípravou kupních smluv a dalších dokumentů.  Vyřízení podání návrhu na vklad zástavní či kupní smlouvy na katastru je pro mě samozřejmostí.

Při výstavbě či rekonstrukci nemovitosti vám pomůžu sestavit váš rozpočet. V případě potřeby vám zprostředkuji konzultace s právníkem, stavařem a jinými odborníky.

Dává vám to smysl? Můžeme se domluvit ne nezávazném osobním setkáníPraze a okolí.

Nejvýhodnější hypotéka? Asi nevěříte ale tohle si přečtěteZde.

V čem se můj přístup liší od ostatních?

Pojďme se sejít v Praze či okolí a vše konkrétně prodiskutujme. Bezplatně a zcela nezávazně vyhodnotím vaši situaci a možnosti. Mojí výhodou je individuální a korektní přístup,dlouholeté zkušenosti a přehled, díky kterému se mi daří nacházet neobvyklá, ale funkční řešení. 

Ušetřete na splátkách úvěrů a získejte kontrolu nad svými financemi. Teď nebo nikdy?